Regata Mini-12 2018

Letošnja regata Mini-12 je bila dne 9.9.2018, ponovno na Rudniškem jezeru pri Kočevju. Končno, saj je bila zaradi slabega vremena lani regata odpovedana, letošnjo pa smo tudi morali prestaviti iz 1.9. na 9.9.

Regate se je udeležilo 12 jadralcev; z žrebom smo se razdelili v dve skupini po 6. Vsaka skupina je odplula
tri plove. Najboljši trije iz vsake skupine so se uvrstili v finale, ostali pa smo se pomerili v malem
finalu. V obeh smo izvedli dva plova. V finalu je bila tekma precej napeta, saj so prvi trije dosegli enako
število točk. Zmagal je Milan Grad, saj je zadnji imel boljšo uvrstitev.

Hvala vsem udeležencem, še posebej pa Franju za dobavo pijače, Boštjanu in Milanu za pomoč pri sojenju.

Skupina A

Ime in priimek1. jadrnica1. rezultat2. jadrnica2. rezultat3. jadrnica3. rezultatSkupajUvrstitev
Alenka Hitti44817161
Franjo Antončič31468292
Žiga Hribar22334493
Maja Rebolj557213104
Klemen Rebolj731426135
Janez Zavrl162535166

Skupina B

Ime in priimek1. jadrnica1. rezultat2. jadrnica2. rezultat3. jadrnica3. rezultatSkupajUvrstitev
Boštjan Podobnik12223151
Milan Grad31448272
Miro Jurkas537513113
Matic Mohar253146124
Janko Lah468374135
Klemen Rebolj741625156

Mali finale

Ime in priimek1. jadrnica1. rezultat2. jadrnica2. rezultatSkupajUvrstitev
Andrej Gogala112127
Klemen Rebolj223358
Maja Rebolj851279
Janez Zavrl3345810
Janko Lah76841011
Matic Mohar44761012

Finale

Ime in priimek1. jadrnica1. rezultat2. jadrnica2. rezultatSkupajUvrstitev
Milan Grad132141
Boštjan Podobnik213342
Miro Jurkas821243
Franjo Antončič447484
Žiga Hribar7DNF85125
Alenka Hitti354DNF126